Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

کاروان مسافرتی

کاروان مسافرتی

کاروان مسافرتی خودروهایی بزرگ با قابلیت هایی نزدیک به منزل مسکونی هستند.

خودروهای کاروانی در کشورهای اروپایی، آمریکای شمالی و مرکزی به نام کلی (Recreation Vehicle یا خودروهای تفریحی و یا با نام اختصاری RV )، خوانده میشوند.

به کاروان مسافرتی در اصطلاح عام و بسیار کلی ، “کمپر” گفته میشود.

مسافرت با ون کمپر یا کاروان مسافرتی

در کاروانهای مسافرتی کانکس یووا احساس خوبی خواهید داشت. می توانید با سرعت دلخواه کشور را سیاحت کنید یا برای تعطیلات کوتاه هر زمان که می خواهید حرکت کنید. با کاروانهای مسافرتی علاوه بر این از بسیاری از گرفتاری های مربوط به مسافرت آزاد هستید. از کشیدن کیف های سنگین به داخل و خارج اتاق های گران قیمتهتلها، وابستگی به غذای گران یا ناسالم رستوران ها، عجله برای رسیدن یا منتظر ماندن برایهواپیما قطار یا اتوبوس، از دنبال کردن و برنامه های فشرده خبری نیست.ماشین های کاروان مسافرتی از تفریحات مسافرتی در بسیاری از کشورهاست که روز به روز علاقمندان بیشتری را به سوی خود جلب می کند. از هر دوازده خانواده امریکایی ای که وسیله نقلیه دارد یکی صاحب یک ماشین کاروان مسافرتی (اتاقک کاروان) است.

ویژگی کانکس های کاروانی

اسکان موقت
این کانکس به دلیل دارا بودن جک و فنر می تواند در محل دلخواه شما ساکن بماند و در ان به استراحت بپردازید و یا کمپ بزنید.

قابلیت سیار بودن
این کاروان ها در هر اندازه ای دارای رینگ و چرخ هستند که می تواند در همه جاده ها حرکت کند. همچنین این کانکس ها استحکام بسیار دارند به دلیل اینکه ایکلت و اتصالات ان جوش خورده می شود به همین دلیل می توانید با اطمینان کامل با ان سفر کنید.

کف و سقف کاروان 

سقف این سازه ها طوری طراحی شده اند که در طی زمان اسیب نبیند و استحکام اول خود را داشته باشد. کف کاروان هم کاملا به سلیقه مشتری می شود می توان ان را سرامیک،پارکت و … پوشاند.