Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

قیمت کانکس ویلایی

قیمت کانکس ویلایی

قیمت یک کانکس ویلایی پیش ساخته همواره به مواردی بستگی دارد که میتواند بسیار مهم بوده و قیمت این سازه را مشخص نماید.این آیتم ها برای اطلاع دقیق به مشتریان ارائه شده تا بتوانند از قیمت سازه درخواستی خود اطلاعات کاملی را داشته باشند.

خرید کانکس ویلایی

معمولا در امر خرید کانکس ویلایی مشتریان سوالات زیادی دارند که به آنها پاسخ میدهیم و بسیار مهم میباشند.

– آیا ساخت کانکس ویلایی ارزانتر از یک ساختمان سنتی میباشد در پاسخ بله چون هزینه های جانبی ساخت و ساز سنتی بسیار بالا میباشد.
– آیا برای ساخت این سازه میبایست مجوز صادر گردد در پاسخ بهتر است حتما قبل از خرید با اداره مربوطه مشورت کنید.
– عمر این سازه چقدر بوده و آیا نسبت به ساختمانهای سنتی مقاوم میباشد در پاسخ بله بسیار مقاوم بوده و اگر از آن صحیح استفاده گردد عمر بسیار بالایی دارند.
– آیا میتوان کانکس ویلایی را بعد از مدتی جا به جا کرد در پاسخ بله میتوان آنرا جا به جا و حتی پس از مصرف بصورت یک کانکس ویلایی دست دوم به فروش رساند.

نحوه محاسبه قیمت کانکس ویلایی

برای تعین قیمت کانکس ویلایی ابتدا میبایست طرح مورد بررسی قرار گیرد و پس از مشخص شدن متراژ و نوع نمای مورد استفاده مهمترین آیتم در قیمت این سازه میباشند.
حتی امکانات رفاهی داخل کانکس و نوع نما و متریال مصرفی در داخل نیز از عوامل مهم در قیمت گذاری این کانکس بوده و در قیمت کانکس ویلایی نسیت به سازه های دیگر نسبتا بالا میباشد.

قیمت کانکس ویلایی 80 متری نما چوبی

قیمت کانکس ویلایی 80 متری با دو اتاق خواب، سرویس حمام و سرویس بهداشتی، کابنت تمام mdf ، شیر آلات درجه یک اهرمی، نما ترموود، کف سنگ، نما داخلی لمبه با درب و پنجره upvc در هر متر مربع 3/900/000 تومان میباشد لطفا برای اطلاعات کامل با ما در تماس باشید.

سوالات متداول در رابطه با قیمت کانکس ویلایی

کانکس ویلایی برای چه کسانی مناسب میباشد؟

این سازه برای کسانی مناسب میباشد که از لحاظ زمانی در امر ساخت تعجیل داشته و زمان برای آنها فاکتور بسیار مهم بوده و یا در باغ یا زمین مورد نظر اجازه ساخت و ساز سنتی داده نمیشود.

آیا کانکس ویلایی را بعدا میتوان فروخت؟

بله با توجه به اینکه شرکت یووا از مواد و اجناس استاندارد و با کیفیت استفاده مینماید در هر زمان میتوان آنرا در قالب کانکس ویلایی دست دوم آگهی و به فروش برسانیم.

پیشنهاد شما برای خرید کانکس ویلایی چه میباشد؟

پیشنهاد شرکت خرید محصول با کیفیت میباشد چون با توجه به اینکه بسیاری از سازنده ها از متریال تقریبا ضعیف در ساخت استفاده مینمایند توصیه میگردد حتما در زمان خرید مشخصات فنی کانکس را بررسی گردد.

با توجه توضیحات بالا در مقالات بعدی قیمت و نحوه تولید انواع کانکس ویلایی با متراژ های متغییر در سایت شرکت درج خواهد شد و چنانچه پس از خواندن این مطالب سوالی در رابطه با این سازه برای شما پیش آمد بی صبرانه منتظر تماس و پاسخگویی شما عزیزان میباشیم.