Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

کانکس ویلایی 15 متری (5)

کانکس ویلایی 15متری

کانکس ویلایی 15 متری یا همان کانکس سوئیت ویلایی از تولیدات بسیار مهم بوده و اکثر مشتریان ما جهت تامین یک فضای مناسب اکثرا سفارش این سازه را داشته و با توجه به اینکه در بسیاری از مناطق اجازه ساخت و ساز نمیدهند بهترین گزینه جهت یک خانه کوچک با کلیه امکانات این کانکس میباشد.

در برخی موارد مشتریان درخواست دارند که حتی یک کانتینر 20 فوت را با تغییر کاربری تبدیل به ویلا کرده و از آن بهینه استفاده نمیاند که با توجه به تجریه ما در امر تولیدات کانکس و ساختمانهای پیش ساخته پانلی این امر میسر بوده و میتوان یک کانتینر دست دوم را به راحتی در مدت زمان بسیار کوتاه تبدیل به یک سازه مسکونی کرد و از آن استفاده نمود.

 

انواع کانکس ویلایی 15 متری

کانکس ویلایی 15 متری با توجه به ساختار خود دارای چند تیپ اصلی یوده که به آنها اشاره میگردد.

  • کانکس ویلایی 15 متری سایدینگ
  • کانکس ویلایی 15 متری پانلی
  • کانکس ویلایی 15 متری نما ترموود
  • کانکس ویلایی 15 متری گالوانیزه

بیشتر بخوانیم : قیمت کانکس ویلایی

قیمت کانکس ویلایی 15 متری سایدینگ

قیمت کانکس ویلایی 15 متری سایدینگ با توجه یه اینکه ابعاد این سازه به نوعی طراحی شده است که دارای کلیه امکانات رفاهی بوده و به آسانی میتوان آنرا با یک جرثقیل حمل کرد 39/000/000تومان میباشد.

 

قیمت کانکس ویلایی 15 متری نما ترموود

قیمت این سازه ویلایی با توجه به نمای خاص و اینکه برای نمای داخلی این کانکس از لمبه چوبی استفاده میگردد و نسبت به کانکسهای دیگر از متریال بسیار  مرغوب استفاده میگردد 55/000/000میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

 

قیمت کانکس ویلایی 15 متری پانلی

این سازه با توجه به شرایط آب و هوایی بسیار خاص در مناطقی برودت هوا بسیار بالا بوده و یا از لحاظ رطوبت مانند استانهای مازندارن و گیلان دارای شرجی بسیار بالا میباشد از این کانکس میبایست استفاده کرده و قیمت این سازه 50/000/000میلیون تومان میباشد.

بیشتر بخوانیم : قیمت کانکس دست دوم

امکانات رفاهی کانکس ویلایی 15 متری

کانکس ویلایی 15 متری دارای یکسری امکانات داخلی بوده اعم از سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه بوده که جهت استفاده از فضا اکثرا سرویس بهداشتی و حمام در یک کابین لحاظ میشوند. تعدادی از مشتریان در بعضی مواقع این کانکس را مبله با کلیه امکانات داخلی خواستار هستند که این موارد نیز به قیمت اصلی کانکس ویلایی اضافه میگردد.

 

ویزگی های کانکس ویلایی 15 متری

این کانکس دارای یک سری ویژگی های خاص میباشد که آنها را نام میبریم.

  • ارسال این کانکس به اقصی نقاط ایران در مدت زمان بسیار کوتاه.
  • قیمت بسیار مناسب جهت ساخت.
  • استفاده به عنوان سوئیت جهت اجاره به گردشگران و مسافران نوروزی.
  • عایق صوت و حرارات بالا.

با توجه به توضیحات بالا میتوان از این کانکس برای مصارف گوناگونی استفاده کرد و متراژ استاندارد این سازه باعث میگردد حتی به عنوان خوابگاه در پیست های اسکی، کوه، مراکز تفرحی به برای کسانیکه نیاز به یک درآمد خوب دارند جهت اجاره استفاده نمود. جهت سفارش این محصول با ما در تماس باشید.

کانکس و ساختمانهای پیش ساخته یووا.

 

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *